Oklahoma high school athlete signing list: Sunday, July 29

By RYAN ABER Published: July 28, 2012
Advertisement

Blake Woodard, Newcastle (OBU)

Justin Woody, Northeast (NWOSU)

Brion Young, Northeast (NWOSU)

Sam York, Southmoore (SNU)

Cordell Zalenski, Durant (Harding)

BASEBALL

Dyce Applegate, Berryhill (Northern)

Daniel Arthur, Tulsa Kelley (Hill)

Kyle Baker, Bixby (Coffeyville)

Corey Bayles, Bixby (Independence)

Brett Beasley, Westmoore (Cowley County)

Jake Borrego, Southmoore (Connors St.)

Tyler Buss, Jay (Coffeyville)

Blake Campo, Plainview (Murray State)

Jordan Climpson, Tulsa Union (Odessa)

Gabe Coldwell, Stilwell (EOSC)

Landon Coon, Dale (EOSC)

Matt Crawford, Cascia Hall (William Jewell)

Colton Crocker, Owasso (Neosho)

Brandon Cuddy, Tulsa Union (Seminole)

Cole Davis, Piedmont (Kansas St.)

Tanner Dearman, Anadarko (Wichita St./Howard College)

Jake Disney, Yukon (Oklahoma Wesleyan)

Blake Estep, Jones (Penn St.)

Jacob Evans, Broken Arrow (OU)

Chance Farris, Edmond Santa Fe (Seminole)

Keaton Forrest, Tulsa Kelley (Eastern)

Kyle Gibson, Yukon (OCU)

Brady Good, El Reno (UCO)

Alex Hackerott, Sand Springs (OSU)

Joe Haddox, Moore (Wichita St.)

Brandon Hale, Owasso (Neosho)

Corey Hassel, Stillwater (OSU)

Michael Hefferan, Tulsa Kelley (UCO)

Isaac Hellbusch, Deer Creek (Arkansas)

Chad Hernandez, Southmoore (Redlands)

Michael Hernandez, Edmond North (Oklahoma Wesleyan)

Andrew Herzer, Jones (Labette)

Cameron Hill, El Reno (Seminole)

Jace James, Putnam City North/Hutchinson, Kan. (Missouri)

Dre Jensen, Cache (Longview)

Karter Kersten, Edmond North (Coffeyville)

Conner Koepp, Norman (UCO)

Jake Krehbiel, Bixby (Independence)

Austin Kretchmar, Okarche (Redlands)

Phillip Langley, Shawnee (OBU)

Cory Linn, Southmoore (Cowley County)

Zach Loomis, Edmond Santa Fe (New Mexico St.)

John Lynch, Tulsa Kelley (Fort Scott)

Trey Marker, Bixby (Grayson County)

Mason Mantle, Metro Christian (Northeast Texas)

Aaron Mason, Broken Arrow (Fort Scott)

Matt McDowell, Edmond Santa Fe (Johnson County)

Carson McPherson, Ardmore (OU)

Hunter Meyn, Yukon (Oklahoma Wesleyan)

Brett Mitchell, Pryor (Neosho)

Tyler Mower, Moore (Redlands)

Jaycee Parker, Southmoore (Howard College)

David Parrett, Edmond Memorial (Iowa Western)

Colt Pickens, Yukon (OU)

Alex Polston, Carl Albert (OSU)

Korbin Polston, Carl Albert (NOC-Enid)

Blair Price, Tulsa Union (Kansas Wesleyan)

Tyler Rapp, Choctaw (SWOSU)

Matthew Richardson, Choctaw (SWOSU)

Blake Robberson, Edmond Santa Fe (Mid-America Nazarene)

Joe Robinson, Edmond North (NWOSU)

Cesar Rodriguez, Southmoore (Northern-Tonkawa)

Chapin Ruark, OCS (Oklahoma Christian)

Blake Savage, Westmoore (SNU)

Connor Sayers, Yukon (Ottawa)

Garrett Schaede, Owasso (Creighton)

Chase Stephens, Deer Creek (UCO)

Cory Taylor, Owasso (Dallas Baptist)

Drew Umbro, Edmond Santa Fe (Texas-Arlington)

Brennan Walker, Putnam North (Butler CC)

Christian Ward, Bixby (Oklahoma Christian)

Jordan Watson, Edmond Santa Fe (OSU)

Keaton Webb, Durant (NOC-Enid)

Gaige Webster, Putnam North (Pratt)

Connor Wichmann, Owasso (Neosho)

Jay Wiseman, Mannford (Independence)

Cameron Wood, Moore (Redlands)

Parker Zimmerman, Stillwater (Wichita St.)

Joey Zurawik, Tulsa Kelley (Texas Tech)

BOYS BASKETBALL

Aaron Anderson, Edmond Santa Fe (Fresno St.)

Cal Andrews, Washington (UCO)

Chris Bates, Tulsa Central (Northern-Enid)

Phoenix Bills, Edmond Santa Fe (Cabrillo College)

Blake Blanchard, Deer Creek (SWOSU)

Brandon Brantley, Tulsa Washington (Rogers St.)

Johnathon Buckley, Kellyville (Rogers St.)

Garrett Butler, Burlington (SNU)

Corbin Byford, Velma-Alma (Oral Roberts)

Matt Christiansen, McGuinness (San Francisco)

Jamil Donovan, Northwest (OCU)

Joe Edmonds, McGuinness (San Francisco)

J.C. Hartzler, Tulsa Union (Rogers St.)

Conner Haydon, El Reno (St. Gregory's)

Rico Hogan, Norman (UCO)

Drew Jones, Bethany (SNU)

Jesse Jones, Edmond Santa Fe (Peru St.)

Justin Jones, Edmond Santa Fe (Peru St.)

Kyle Lakin, Westmoore (McPherson)

Phillip Leonard, Tulsa Union (SNU)

D.J. Mahone, Tulsa Edison (UCO)

Dylan Murrell, Stillwater (Langston)

Revey Norton, Tulsa Central (Redlands)

Beau Palmer, Westmoore (Hesston)

Quinton Paras, Lawton MacArthur (Redlands)

Ehron Ponds, Tulsa Edison (Rogers St.)

Rhett Radcliff, Forgan (NWOSU)

Ryan Radcliff, Forgan (NWOSU)

Terrell Savala, Edmond Memorial (UCO)

Tim Stromberg, Tulsa Union (St. Gregory's)

Quinton Threadgill, Haworth (SEOSU)

Trent Troxell. Fort Cobb-Broxton (Mid-America)

Jeremy Wagner, Mt. St. Mary (Eastern Nazarene)

Justin Wagner, Mt. St. Mary (Eastern Nazarene)

Marquis Walters, Ardmore (East Central)

Marquavis Williams, Lawton Eisenhower (Northern-Enid)

James Woodard, Edmond Memorial (Tulsa)

Austin Wright, Bixby (Missouri Southern)

D'Andre Wright, Lawton Eisenhower (Tulsa)

GIRLS BASKETBALL

Megan Acklin, Bethel (Seminole)

Kelsey Barnwell, Kansas (Missouri-Kansas City)

Tatyana Bell, Altus (WOSC)

Kylie Boggess, Piedmont (SWOSU)

Rachel Butler, Community Christian (Northern-Tonkawa)

Holly Childs, Altus (WOSC)

Ashley Clark, Midwest City (Tulsa)

Arielle Cooper, Edmond Santa Fe (Redlands)

Taylor Cooper, Shawnee (ORU)

Courtney Cowan, Kansas (NSU)

Brooke Davidson, Newcastle (WOSC)

Ali Decker, Edmond Memorial (Wichita St.)

Whitney Dunn, Mustang (Texas A&M-Corpus Christi)

Shushana Flores, Tonkawa (NOC-Tonkawa)

Jasmine Gaddis, Midwest City (WOSC)

Daisha Gonzaque, Edmond Santa Fe (Oklahoma Christian)

Kelsee Grovey, Shawnee (Tulsa)

Sydney Hill, Edmond Memorial (Oklahoma Christian)

Jasmine Hinton, Edmond Santa Fe (Oklahoma Christian)

Tori Huff, Yale (Arkansas Tech)

Ashleigh Hutchings, Berryhill (SNU)

Kaui Kanahele, Edmond Santa Fe (SWOSU)

Kayla Lovell, Waukomis (Southwestern College)

Bailey McBride, Chattanooga (NOC-Tonkawa)

Taylor Nashert, Edmond Santa Fe (Grand View)

Ebony Nelms, Altus (WOSC)

Mahogany Nelms, Altus (WOSC)

Kaitlyn Ramirez, Shawnee (Tulsa)

Taylor Richards, Durant (SEOSU)

Toni Smith, Del City (Fresno St.)

Caitlyn Spurgeon, Vinita (Arkansas Tech)

Sheronica Swindle, Western Heights (WOSC)

Courtney Walker, Edmond Santa Fe (Texas A&M)

Antoinet Webster, Western Heights (Tulsa)

Reagan Widener, Midwest City (Seminole)

Mykael Williams, Del City (WOSC)

Te'era Williams, Douglass (Texas Southern)

Kadiedra Woods, Lawton Eisenhower (WOSC)

Marquita Zeigler, Midwest City (Cameron)

GOLF

Karson Bizzell, Mustang/Redlands (Tulsa)

Megan Blonien, Altus (OSU)

Erica Carangalan, Tulsa Union (SWOSU)

Ryan Evans, Edmond Memorial (Oklahoma Christian)

Brooke Fern, Broken Arrow (Rogers St.)

Jason Goben, Tulsa Union (ECU)

Sam Greenleaf, Broken Arrow (John Brown)

Sydney Guinn, Broken Arrow (Seminole)

Alexander Hall, OCS (OBU)

Michael Helton, Heritage Hall (George Washington)

Jackson Hess, Okmulgee (NSU)

Tyler Hurgus, Bethel (UCO)

Matt Krutz, Norman North (New Mexico)

Charter Lawson, Mustang (Missouri-Kansas City)

McCandren Lewis, Guthrie (NSU)

Will McDonald, Jenks (Drake)

Kurstyn Mills, Shawnee (OCU)

Taylor Moore, Edmond Memorial (Arkansas)

Rustin Purser, OCS (UCO)

Kelsey Stuever, Washington (Rogers St.)

Jackson Stuteville, Durant (Southeastern)

June Tigert, Mustang (Redlands)

Abby Thompson, Deer Creek (OCU)

HOCKEY

Brook Garzona, Sand Springs (Minnesota)

GYMNASTICS

Keara Glover, Putnam North (Auburn)

Jaelyn Olsen, Putnam West (Northern Illinois)

Rachel Henderson, Epic Charter (Missouri)

ROWING

Madison Davidson, Jenks (SMU)

SOCCER

Cierra Allen, McGuinness (UCO)

Drake Atterberry, Putnam North (Fort Hays St.)

Hunter Aubrey, Moore (NOC)

Miranda Balezentis, Tulsa Kelley (SWOSU)

Tyler Barajas, Mustang (UCO)

Anna Beffer, Tulsa Union (OSU)

Caitlyn Biggers, Bethany (OSU)

Emma Blackwell, Jenks (Florida Gulf Coast)

Caitlin Bond, Choctaw (UCO)

Brianna Boyd, Owasso (Concordia-Chicago)

Haley Brand, Tahlequah (NSU)

Molly Bray, Putnam North (Lipscomb)

Hannah Brudzinski, Deer Creek (NSU)

Zana Bryan, Pryor (Neosho)

Hailey Colberg, Jenks (Rogers St.)

Kelsey Coleman, Putnam West (Cowley County)

Meghann Combs, Yukon (UCO)

Kaily Cox, Jenks (DePaul)

Jordan Cuckler, Jenks (Memphis)

Caitlyn Daily, Broken Arrow (Neosho)

Aaron Dodson, Broken Arrow (OCU)

Bonnie Duffield, Riverfield (NSU)

Roman Edwards, Deer Creek (Tulsa)

Isaac Fraley, Jenks (St. Louis)

Olivia Freeman, Verdigris (Rogers St.)

Chancey Frost, Pawhuska (NOC)

Daniel Frye, Lawton (Friends)

Taylor Geissler, Owasso (Rogers St.)

Colby Glover, Tulsa Union (Sam Houston St.)

Hunter Ham, Bixby (Midland)

Paislee Hamilton, Bixby (UCO)

Alex Hickey, Heritage Hall (Lipscomb)

Elyse Hight, McGuinness (Notre Dame)

Tyler Hill, Broken Arrow (ORU)

Sara Hughes, Owasso (Oklahoma Wesleyan)

Hannah Ishmael, Sand Springs (Missouri Southern)

Levi Jabben, Skiatook (Hendrix)

Carley Johnson, Buxby (Rogers St.)

Harrison Kane, Tulsa Kelley (Stevens Inst.)

Kayla Keller, Tulsa Regent (ORU)

Lauren King, Tulsa Edison (Tulsa)

Kaspars Kokis, Owasso (Rogers St.)

Ben LaCourse, Metro Christian (Tulsa)

Lindsey Latta, Broken Arrow (NSU)

Kierstyn Legg, Broken Arrow (Cowley County)

Steven Lindsey, Summit Christian (Southwest Chr.)

Ashley Martin, Tulsa Union (ORU)

Christian Mata, Tulsa Union (Tulsa)

Hana McGinis, Sapulpa (Maryville)

Tyler McIntosh, Sand Springs (Mid-America Chr.)

Madison Mercado, Sapulpa (OSU)

Amber Mitchell, Edmond Santa Fe (ORU)

Ciara Mitchell, Carl Albert (UCO)

Tyler Mitchell, Owasso (William Jewell)

Landre Oglesby, Edmond Santa Fe (Cowley County)

Haley Pipes, Edmond Memorial (William Woods)

Caleb Pitts, Tulsa Union (Rogers St.)

Caitlin Postoak, Bixby (Missouri Valley)

Siara Price, Edmond Santa Fe (Cowley County)

Maddie Rhodes, Tulsa Union (ORU)

Kailey Roberts, Skiatook (Dallas Baptist)

Shomari Shocks, Carl Albert (OBU)

Alexa Sidorakis, Jenks (Tulsa)

Britani Soesbee, Edmond North (USAO)

Sarah Sordahl, Pryor (ECU)

Madison Smith, Deer Creek (OU)

Sarina Stiles, Pryor (Northern)

Kenzie Sublett, Norman North (OU)

Andrew Thomsen, Carl Albert (OBU)

Taylor Vanderford, Westmoore (Oklahoma Christian)

Kyle Warne, Putnam North (UCO)

Nancy Williams, Bixby (SNU)

Aaron Witten, Summit Christian (LeTourneau)

Amanda Woodward, Tahlequah (NSU)

Allison Worsham, Deer Creek (OCU)

SOFTBALL

Kaitlyn Allen, Jenks (Florida St.)

Amanda Barritt, Bethany (OBU)

Kaylie Baxter, Durant (SEOSU)

Taylor Baxter, Community Christian (Sterling)

Laramie Beal, Coalgate (SEOSU)

Megan Blevens, Little Axe (SNU)

Tessa Bond, Stillwater (Middle Tennessee St.)

Nicole Brady, Tulsa Union (UCO)

Liz Broyles, Blanchard (Missouri-Kansas City)

Casha Burch, Davis (Eastern)

Krysti Cearley, Coweta (NSU)

Braxton Coil, Edmond North (Missouri St.)

Caylee Cook, Vinita (Southern Illinois)

Shalee Cordell, Newcastle (OBU)

Stephanie Couser, Moore (Cowley County)

Haylee Jo Crewse, Moore (Neosho)

Molly Davison, Carl Albert (North Central Texas)

Caitlyn Deason, Piedmont (SWOSU)

Taylor Dewbery, McAlester (OU)

Courtney Dobson, Tulsa Union (Fort Hays St.)

Olivia Duty, Dibble (Maine)

Ally Dziadula, Tulsa Union (UCO)

Amanda Edmundson, Little Axe (North Texas)

Whitney Ellis, Yukon (OU)

Briana Evans, Tulsa Union (Ball St.)

Sam Forrest, Broken Arrow (Central Arkansas)

Amy Gunnells (Central Arkansas)

Cassidy Hart, Putnam City (North Central)

Erin Healey, Davis (Eastern)

Kaylin Hinshaw, Putnam North (Mid-America)

Kyndra Holasek, Mustang (OCU)

Mattie Holliday, Bethany (OBU)

Shianne Hughes, Midwest City (OSU)

Kayley Humann, Edmond Santa Fe (Cowley County)

Sabrina Johnson, Bixby (Paris)

Katie Kelley, Coweta (Missouri-Kansas City)

Cheyenne Klutts, Okemah (Murray St.)

Shelbi Legg, Mustang (OCU)

Makenzie Marshall, Colbert (Connors St.)

Madison Martin, Edmond Santa Fe (Maryland)

Morgan McCalmon, St. Mary (Dartmouth)

Eryn McCarver, Holland Hall (Utah)

Dre McKee, Jenks (OSU)

Sherrena McPherson, Midwest City (SNU)

Courtney Miller, Piedmont (SWOSU)

Erin Miller, Jenks (OU)

Leslie Miller, Blanchard (OU)

Mikayla Morales, Moore (Neosho)

Hannah Morris, Piedmont (OBU)

Emily Murphy, Tulsa Union (Williams Woods)

Alexis Olguin, Colbert (Connors St.)

Amanda O'Neal, McLoud (Connors St.)

Carson Osborne, Norman (Mid-America)

Lacey Paulk, Washington (ECU)

Sam Perry, Pryor (Connors St.)

Ali Peter, Tulsa Washington (Oklahoma Wesleyan)

Morgan Ratliff, Piedmont (Mid-America)

Taylor Reeve, Colbert (Connors St.)

Lauren Reeves, Tulsa Union (ECU)

Alexis Riley, Tulsa Union (NEO)

Apryl Saunders, Harrah (Oklahoma Wesleyan)

Ashley Saxton, Tulsa Union (Kansas Wesleyan)

Jessica Seay, Harrah (Cowley County)

Aaliyah Sebock, Carl Albert (SNU)

Kady Self, Edmond North (OU)

Caitlin Sill, Tuttle (Tulsa)

Jessica Simmons, Bethel (SEOSU)

Shelby Smith, Southmoore (Cowley County)

Amanda Stevenson, Putnam City (Mid-America)

Cheyanne Stone, Jenks (Arkansas Tech)

Taylor Sutterfield, Broken Arrow (NOC-Tonkawa)

Darcy Taylor, Jenks (Arizona)

Leah Tigert, Davis (ECU)

Katie Todd, Southmoore (Neosho)

Jules Townsend, Holland Hall (OU)

Paris Townsend, Holland Hall (OU)

Jordynn VanPelt, Snyder (ECU)

Bryana Wade, St. Mary (North Texas)

Taylor Watham, Blanchard (Cowley County)

Kylee Webb, Putnam City (West Texas A&M)

Shiann Wickham, Blackwell (Bethel College)

Courtney Wiley, Healdton (SNU)

Lindsay Wofford, Tulsa Union (NEO)

Kayce Wooldridge, Berryhill (Arkansas Tech)

Rikki Wooten, McLoud (Connors St.)

Brooke Zukerman, Lawton MacArthur (UCO)

SWIMMING

Haley Atkinson, Putnam North (OBU)

Eastman Holloway, Tulsa Union (SMU)

Erika McGovern, Tulsa Union (Arkansas)

Katherine Pendergraft, Edmond Memorial (OBU)

Chelsea Ye, Classen SAS (Duke)

TENNIS

Sarah Bowen, Heritage Hall (Hofstra)

Josh Coleman, Tulsa Union (Cowley County)

Taylor Jordan, Midway (Newman)

Carlos Rodrigues, Edmond Santa Fe (Cowley County)

Ian Sioux, Edmond Santa Fe (Collin County)

Stephanie Wei, Jenks (George Washington)

TRACK AND FIELD

JyWayne Allen, Ardmore (OBU)

Arya Bahreini, Edmond Santa Fe (OCU)

Cole Barnes, Sapulpa (OBU)

Paige Barnes, Jenks (OSU)

Reno Blum, Tahlequah (OCU)

Jonathan Baustert, Kingfisher (Emporia St.)

Dylen Brammer, Moore (OBU)

Artis Brock, Tulsa East Central (Allen County)

Yanet Camarene, Watonga (OBU)

Kenneth Combs, Star Spencer (OBU)

Ren Contreras, Duncan (OBU)

Walker Cross, Guthrie (OBU)

Taylor Dabney, Lincoln Christian (OBU)

Miranda Dent, Shawnee (OBU)

Joshua Dorrell, Owasso (OBU)

Isaiah Duke, Edmond Memorial (Baylor)

Garrett Dyson, Owasso (Rogers St.)

Colin Earl, Ada (OCU)

Darryl Fields, Madill/SMU (OBU)

Anthony Fobbs, Broken Arrow (Pittsburg St.)

Devin Gordon, Ardmore (OCU)

Kelsey Graham, Pryor (OBU)

Simon Greiner, Edmond Memorial (Tulsa)

Grant Hamilton, Idabel (Air Force)

Samantha Harmon, Keys-Park Hill (OCU)

Sam Henry, Heritage Hall (OCU)

Ryan Hicks, Plainview (OCU)

Dakota Hummingbird, Coweta (OBU)

Megan Johnson, Norman (SNU)

Stefan Johnson, Putnam North (Cowley County)

Alexander Knight, McGuinness (OCU)

Jordan Latimer, Tulsa Washington (OBU)

Tara Lewis, Edmond Memorial (Oklahoma Christian)

Dillon Lookout, Jenks (ORU)

Al Maeder, Norman (Central Arkansas)

Shawn Marshall, Elgin (OBU)

Emily McCarthy, Jenks (OBU)

Trenton McFatridge, Ardmore (OCU)

Sierra Minton, Choctaw (OBU)

Alex Monaghan, Tulsa Union (OSU)

Austin Morrison, Coweta (OBU)

Braden Null, Edmond Santa Fe (Cowley County)

Eli Oldham, Prague (OBU)

Lauren Parenica, Moore (OCU)

Brynden Pitzer, Edmond North (OBU)

Andrew Poindexter, Elgin (OCU)

Kaitlin Pontikes, Elgin (OCU)

Austin Price, Edmond Santa Fe (OBU)

Shannon Ray, Edmond Santa Fe (OBU)

Nathan Reed, Vinita (OBU)

Victoria Rivera, Broken Arrow (OBU)

Bryce Robinson, Edmond Memorial (Tulsa)

Derek Serowski, Southmoore/UCO (OBU)

Justin Shahan, Madill (Cowley County)

Clay Shepperson, Elgin (OBU)

Matthew Shirey, Durant (OBU)

Dylan Smith, Carl Albert (OCU)

Cole Swayze, Purcell (OBU)

Hunter Swink, McGuinness (OCU)

John Teeters, Edmond Memorial (Tulsa)

Jon Torres, Norman (OCU)

Zach Vaughn, Vinita (OBU)

Austin Wallace, Deer Creek (Oklahoma Christian)

Brooke Watkins, Prague (OBU)

J.T. Wayne, Elgin (OBU)

Lindsay Weiss, Edmond Santa Fe (Arkansas-Fort Smith)

Nathan Whitsen, OBA (OBU)

Zachary Widener, Chickasha (OBU)

Alissa Wilson, Collinsville (OBU)

VOLLEYBALL

Acacia Andrews, Norman North (Colorado St.-Pueblo)

Alyssa Bargas, Owasso (NEO)

Emily Belz, OCS (Henderson St.)

Skylar Conner, Edmond Memorial (Colorado St.-Pueblo)

Sydney Fioretti, Edmond Santa Fe (OBU)

Deshara Flemming, Tulsa East Central (NOC)

Samantha Forgione, Tulsa East Central (ORU)

Hannah Holkum, Edmond Santa Fe (North Carolina St.)

Barbara Jackson, Edmond Santa Fe (UCO)

Daysheanah Johnson, Douglass (Independence)

Kylie Johnson, Tulsa Union (ORU)

Grace Lamer, Norman North (Williams Baptist)

Aubrey Marsellis, Owasso (Austin Peay)

Lexie Matthews, Norman North (West Texas A&M)

Sydney Miles, Heritage Hall (Emory)

Catherine Roth, Tulsa Kelley (OBU)

Carly Schaede, Owasso (Tabor)

Sadie Schaffner, Bartlesville (ORU)

Tory Sharp, Putnam City (NOC)

Talia Stanley, Cache (UCO)

Jordan Stouder, Community Christian (Mid-America Christian)

Tori Thomas, Norman North (OCU)

Madison Ward, Cache (OU)

Heather Watson, Edmond North (OCU)

WRESTLING

Nolan Boyd, Deer Creek (OSU)

Landry Chappell, Guthrie (OSU)

Tristan Clark, Western Heights (Bacone)

Connor Cline, Blackwell (OSU)

Brian Crutchmer, Tulsa Union (OSU)

Kyle Crutchmer, Tulsa Union (OSU)

John Davison, Guthrie (OCU)

Jazer Duran, Southeast (OCU)

Jemuel Duran, Southeast (OCU)

Calib Freeman, Claremore (OCU)

Chase Ferman, Broken Arrow (OSU)

Kyle Garcia, Choctaw (OU)

Tim Hamilton, Bartlesville (OU)

Matt Manley, Perry (Missouri)

Travis Morgan, Stillwater (Appalachian St.)

Vincent Opuiyo, Western Heights (Bacone)

Casey Powell, Claremore (OCU)

Jamie Shawver, Del City (OCU)

Trevor Sterling, Altus/Wyoming (OCU)

Know of a player that signed that isn't on this list? Email the information to Ryan Aber at raber@opubco.com.