Weekly Scores

  Prev.  Sep 28, 2014 - Oct 4, 2014  Next.  

Class 6A

Date Team Score Team Score
10/02 Broken Arrow @ Putnam City  
10/03 Bixby @ Bartlesville  
10/03 Canyon Creek, Texas @ Lawton Eisenhower  
10/03 Choctaw @ Putnam West  
10/03 Edmond Memorial @ Yukon  
10/03 Edmond North @ Moore  
10/03 Jenks @ Norman  
10/03 Lawton @ Enid  
10/03 Midwest City @ Stillwater  
10/03 Muskogee @ Ponca City  
10/03 Norman North @ Tulsa Union  
10/03 Putnam North @ Mustang  
10/03 Sand Springs @ Claremore  
10/03 Southmoore @ Owasso  
10/03 Tulsa Washington @ Sapulpa  
10/03 Westmoore @ Edmond Santa Fe  

Class 5A

Date Team Score Team Score
10/02 El Reno @ Northwest  
10/02 Western Heights @ Southeast  
10/03 Capitol Hill @ Tulsa Edison  
10/03 Chickasha @ Ardmore  
10/03 Coweta @ Tulsa East Central  
10/03 Del City @ Duncan  
10/03 Grove @ Pryor  
10/03 Guymon @ Carl Albert  
10/03 Lawton MacArthur @ Altus  
10/03 McAlester @ Tulsa Kelley  
10/03 McGuinness @ Deer Creek  
10/03 Piedmont @ Guthrie  
10/03 Shawnee @ Skiatook  
10/03 Tahlequah @ Collinsville  
10/03 Tulsa Hale @ Noble  
10/03 Tulsa Memorial @ Durant  

Class 4A

Date Team Score Team Score
10/03 Cache @ Weatherford  
10/03 Catoosa @ Cleveland  
10/03 Clinton @ Anadarko  
10/03 Elk City @ Elgin  
10/03 Fort Gibson @ Broken Bow  
10/03 Glenpool @ Harrah  
10/03 McLoud @ Ada  
10/03 Metro Christian @ Poteau  
10/03 Oologah @ Miami  
10/03 Sallisaw @ Tulsa Central  
10/03 Santa Fe South @ Tecumseh  
10/03 Stilwell @ Muldrow  
10/03 Tulsa McLain @ Vinita  
10/03 Tuttle @ Bristow  
10/03 Wagoner @ Cascia Hall  
10/03 Woodward @ Newcastle  

Class 3A

Date Team Score Team Score
10/03 Beggs @ Okmulgee  
10/03 Berryhill @ Verdigris  
10/03 Blanchard @ Marlow  
10/03 Bridge Creek @ Bethany  
10/03 Comanche @ Sulphur  
10/03 Dewey @ Locust Grove  
10/03 Dickson @ Madill  
10/03 Heavener @ Valliant  
10/03 Heritage Hall @ Blackwell  
10/03 Jay @ Seq. Tahlequah  
10/03 John Marshall @ Mount St. Mary  
10/03 Kingfisher @ Cushing  
10/03 Meeker @ Douglass  
10/03 Morris @ Hilldale  
10/03 OKC Legion @ Mannford  
10/03 Perkins @ Centennial  
10/03 Plainview @ Lone Grove  
10/03 Purcell @ Jones  
10/03 Seminole @ Bethel  
10/03 Seq. Claremore @ Inola  
10/03 Sperry @ Lincoln Christian  
10/03 Spiro @ Eufaula  
10/03 Star Spencer @ Pauls Valley  
10/03 Stigler @ Idabel  
10/03 Tulsa Rogers @ Roland  
10/03 Tulsa Webster @ Kellyville  
10/03 U.S. Grant @ Little Axe  
10/03 Victory Christian @ Checotah  
10/03 Westville @ Keys (Park Hill)  

Class 2A

Date Team Score Team Score
10/03 Adair @ Kansas  
10/03 Antlers @ Pocola  
10/03 Atoka @ Wilburton  
10/03 Caney Valley @ Commerce  
10/03 Chandler @ Wewoka  
10/03 Chouteau @ Colcord  
10/03 Hartshorne @ Panama  
10/03 Haskell @ Chelsea  
10/03 Hennessey @ Tonkawa  
10/03 Henryetta @ Savanna  
10/03 Hugo @ Coalgate  
10/03 Hulbert @ Salina  
10/03 Lexington @ Elmore City  
10/03 Lindsay @ Dibble  
10/03 Marietta @ Davis  
10/03 Millwood @ Crooked Oak  
10/03 Morrison @ Chr. Heritage  
10/03 Newkirk @ Alva  
10/03 Nowata @ Oklahoma Union  
10/03 Pawnee @ Perry  
10/03 Prague @ Okemah  
10/03 Stroud @ Holdenville  
10/03 Tishomingo @ Kingston  
10/03 Vian @ Liberty  
10/03 Walters @ Frederick  
10/03 Washington @ Hobart  
10/03 Watonga @ Chisholm  
10/03 Wellston @ Oklahoma Christian  
10/03 Wyandotte @ Pawhuska  
10/04 Luther @ Northeast  

Class A

Date Team Score Team Score
10/03 Afton @ Foyil  
10/03 Apache Open  
10/03 Barnsdall @ Hominy  
10/03 Baxter Springs, Kan. @ Quapaw  
10/03 Beaver @ Fairview  
10/03 Carnegie @ Cordell  
10/03 Central Marlow @ Rush Springs  
10/03 Community Christian @ Wayne  
10/03 Crossings Christian @ Crescent  
10/03 Drumright @ Mounds  
10/03 Fairland @ Summit Christian  
10/03 Healdton @ Empire  
10/03 Hollis @ Hinton  
10/03 Mangum @ Snyder  
10/03 Minco @ Wynnewood  
10/03 Mooreland @ Burns Flat-Dill City  
10/03 OKC Patriots @ Ringling  
10/03 Okeene @ Cashion  
10/03 Okla. Christian Aca. @ Oklahoma Bible  
10/03 Porter @ Warner  
10/03 Quinton @ Central Sallisaw  
10/03 Rejoice Christian @ Ketchum  
10/03 Sayre @ Hooker  
10/03 Stratford @ Konawa  
10/03 Talihina @ Gore  
10/03 Thomas @ Texhoma  
10/03 Wilson @ Velma-Alma  
10/03 Yale @ Kiefer  

Class B

Date Team Score Team Score
10/03 Bray-Doyle @ Alex  
10/03 Canton @ Merritt  
10/03 Davenport @ South Coffeyville  
10/03 Depew @ Woodland  
10/03 Dewar @ Canadian  
10/03 Gans @ Caddo  
10/03 Garber @ DC-Lamont  
10/03 Haileyville @ Porum  
10/03 Keota @ Arkoma  
10/03 Kremlin-Hillsdale @ Turpin  
10/03 Laverne @ Pond Creek-Hunter  
10/03 Macomb @ Maysville  
10/03 Maud @ Geary  
10/03 Oaks @ Wesleyan Christian  
10/03 Ringwood @ Waukomis  
10/03 Seiling @ Pioneer  
10/03 Strother @ Allen  
10/03 Waurika @ Cyril  
10/03 Welch @ Watts  
10/03 Weleetka @ Wetumka  

Class C

Date Team Score Team Score
10/03 Bluejacket @ Covington-Douglas  
10/03 Boise City Open  
10/03 Buffalo @ Sharon-Mutual  
10/03 Cave Springs @ Bokoshe  
10/03 Cherokee @ Shattuck  
10/03 Coyle @ Regent Prep  
10/03 Duke @ Grandfield  
10/03 Fox @ SW Covenant  
10/03 Medford @ Copan  
10/03 Midway @ Thackerville  
10/03 Mt. View-Gotebo @ Corn Bible  
10/03 Paoli @ Bowlegs  
10/03 Prue @ Timberlake  
10/03 Ryan @ Temple  
10/03 Sasakwa @ Webbers Falls  
10/03 Tipton @ Gracemont  
10/03 Tyrone Open  
10/03 Waynoka @ Balko  

Class I

= District game